BARDZO DOBRE WYSTĘPY NA CZWÓRBOJU LA

• autor: atomeks3, 2016-05-13 12:16

W piątek 13.05.2016 nasza drużyna Dziewcząt oraz Chłopców wzięła udział w Powiatowych Zawodach Sportowych w Czwórboju Lekkoatletycznym. Zawody odbyły się w Myślenicach. Zawodnicy rywalizowali w czterech konkurencjach sportowych: bieg na 60 m, rzut piłeczką palantową, skok w dal oraz bieg na 600 m dziewczyny / 1000 m chłopcy. Obydwie drużyny pokazały się z bardzo dobrej strony i uplasowały się na podium. Dziewczęta zajęły trzecie miejsce a chłopcy znaleźli się na miejscu drugim. Za nasze występy otrzymaliśmy pamiątkowe puchary oraz dyplomy. Każdy z zawodników otrzymał medal. Dodatkowo jeden z naszych zawodników, Paweł Karpierz dostał nagrodę indywidualną, za zajęcie trzeciego miejsca biorąc pod uwagę wszystkich uczestników dzisiejszych zmagań.

W czasie tych zawodów padł też nasz nowy rekord szkoły w skoku w dal. Ustanowiła go Weronika Ryś oddając skok o długości 4,28 m. Poprzedni rekord należał do Marioli Stojeby i miał długość 4,20 m.

Zdjęcia z tych zawodów na naszym profilu na Facebooku. "UKS TOPÓR TENCZYN"