KOLEJNY REMIS TRAMPKARZY

• autor: atomeks3, 2016-05-11 19:40

W środę 11.05.2016 nasza drużyna Trampkarzy rozegrała swój kolejny mecz ligowy. Graliśmy u siebie a naszym rywalem był zespół FA TOKARNIA. Wynik meczu to 4:4. Z naszej strony głupio stracone wszystkie bramki, których można było uniknąć. Bardzo wiele niewykorzystanych sytuacji, w tym kilka sam na sam. Musimy to poprawić, nasza skuteczność pozostawia wiele do życzenia. Zadowolonym można być z samego grania, bo potrafiliśmy utrzymywać się przy piłce i to jest plus, który na pewno zaprocentuje w niedalekiej przyszłości.  Plusem również  jest to, że potrafiliśmy trzy razy dogonić wynik, nawet z sytuacji beznadziejnej w której przegrywaliśmy 1:3. Nie poddajemy się i walczymy do końca.  Cieszy również skuteczność Tomka Wójcika, który w ostatnich dwóch meczach strzelił 5 bramek (reszta bierze przykład ....). W piątek trening, na którym będziemy oczywiście pracować nad skutecznością :) . Trenujemy dalej chłopaki. Dzięki za walkę.

UKS TOPÓR TENCZYN - FA TOKARNIA 4:4