GMINNE ZAWODY PIŁKI NOŻNEJ GIMNAZJALISTÓW

• autor: krzysztof, 2016-05-11 19:30

10 maja 2016 r. na Orliku w Lubniu rozegrane zostały Gminne Zawody w Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców. Do zawodów przystąpiły wszystkie Gimnazja z terenu gminy. Dziewczęta rozpoczęły turniej od zwycięstwa z drużyną z Lubnia 4:0, następnie pokonały koleżanki z Krzeczowa 5:0  i niestety po zaciętym spotkaniu, w którym wyraźnie zabrakło nam skuteczności uległy 1:0 rówieśniczkom ze Skomielnej Białej. Wyniki te pozwoliły zająć dziewczętom II miejsce w turnieju. Zawody dziewcząt miały charakter towarzyski i kończyły się na etapie gminnym. O awans do etapu powiatowego walczyli natomiast chłopcy. Nasi piłkarze wygrali wszystkie swoje mecze i będą reprezentować naszą gminę na zawodach powiatowych w Myślenicach. Wyniki chłopców: Tenczyn – Lubień 4:0, Tenczyn – Krzeczów 3:2, Tenczyn – Skomielna Biała 1:0. Gratuluję uczestnikom zawodów osiągniętych wyników, dziękuję za zaangażowanie w rozegranym turnieju.

Skład drużyny dziewcząt: Mariola Stojeba, Aleksandra Wójcik, Dominika Leksander, Dominika Wójcik, Angelika Druzgała, Marysia Szczepaniec, Ania Druzgała, Mariola Matlak, Wiktoria Łabuz, Gosia Burtan.

Skład drużyny chłopców: Kacper Mięsowski, Grzesiek Matlak, Kacper Pustelnik, Adrian Mucha, Tomek Leksander, Rafał Rapacz, Bartek Kosowski, Łukasz Kluska, Mateusz Spórna,