SOBOTA 23.04.2016 - LIGA ORLIKA

• autor: atomeks3, 2016-04-19 15:50

W sobotę 23.04.2014 nasze dwie drużyny Orlików rozegrają kolejne mecze w Lidze Orlika. UKS Topór I Tenczyn zagra z drużyną Dalinu Myślenice. UKS Topór II Tenczyn zagra z drużyną LKS Rudnik. Gramy na wyjeździe w Krzyszkowicach i Myślenicach. Zbiórka o godz. 9.00 przy boisku sportowym w Tenczynie oraz o godz 9.05 przy szkole podstawowej w Lubniu.  Jeżeli ktoś z wymienionych osób nie może być w tym dniu na meczu, ma obowiązek powiadomić o tym fakcie trenera grupy.

UKS I TOPÓR TENCZYN - Chlebda M, Druzgała K, Flaga A, Janczy J, Leśniak S, Miętka A, Mucha K, Moskała G, Paś J, Rekucki B, Szczepaniec K.

UKS II TOPÓR TENCZYN - Bańczak K, Blecharczyk Krystian, Duda W, Filipiec K, Górka B, Kaleta G, Klimas B, Wójcik K, Czarnota K, Żernowski P, Żurek F, Aleksy Druzgała