SOBOTA 23.04.2016 - ŻAKI TURNIEJ DEICHMANNA KRAKÓW

• autor: atomeks3, 2016-04-19 15:43

W sobotę 23.04.2016 nasze dwie drużyny Żaków (Walia oraz Węgry) wezmą udział w kolejnym wyjeździe na turniej Deichmanna. Zbiórka o godz. 7.20 przy boisku sportowym w Tenczynie oraz o godz 7.25 przy szkole podstawowej w Lubniu.. Powrót około godz. 14.00 (będzie wiadomość sms). Walia zagra cztery spotkania w których zmierzy się z reprezentacjami Szwajcari, Islandi, Rosji, Paragwaju. Węgry zagrają trzy spotkania, a ich przeciwnikami będą zespoły Norwegi, Słoweni, Kamerunu.

Jeżeli ktoś z wymienionych osób nie może być w tym dniu na meczu, ma obowiązek powiadomić o tym fakcie trenera grupy.

Walia: Spórna Norbert, Rataj Dawid, Druzgała Bartłomiej, Jarosz Mateusz, Leksander Darek, Jamrozik Radek, Niżnik Igor, Swałtek Kacper, Pustelnik Kamil

Węgry: Niżnik Filip, Polaniak Sebastian, Rapacz Piotr, Rypel Bartłomiej, Drobot Daniel, Warzecha Patryk, Niżnik Jakub, Kobroń Eryk, Czopek Bartłomiej.