WYGRANA TRAMPKARZY

• autor: atomeks3, 2016-04-18 19:23

W poniedziałek 18.04.2016 nasza drużyna Trampkarzy rozegrała swój kolejny mecz w rundzie wiosennej. Graliśmy u siebie a naszym rywalem był zespół Grodziska Raciechowice. Nasz zespół wystąpił w prawie pełnym składzie - z powodu choroby nie mógł zagrać nasz jeden zawodnik. Z drugiej strony był zespół gości, który miał duże problemy kadrowe.

Nasza drużyna rozpoczęła dobrze to spotkanie stwarzając sobie dogodne sytuacje do zdobycia gola. Przewrotnie to jednak goście objęli prowadzenie po strzale z dystansu. Gol ten podziałał na naszych chłopców niczym płachta na byka. Od razu wzięliśmy sprawy w swoje ręce, wyrównaliśmy  i następnie zdobywaliśmy kolejne gole. Sytuacji mieliśmy bardzo dużo, pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 4:1 a cały mecz 8:2 dla naszego zespołu. Wynik dość wysoki, ale żeby nie było tak kolorowo to trzeba powiedzieć, że mógł być dwa razy wyższy. Tyle sytuacji zmarnowanych chłopaki, ach... dwa karne , ach ... :) . Trenujemy dalej.

UKS TOPÓR TENCZYN - GRODZISKO RACIECHOWICE 8:2