II MIEJSCE GIMNAZJALISTÓW W TURNIEJU BRD

• autor: krzysztof, 2016-04-15 13:07

13 kwietnia 2016 r. w Gimnazjum w Lubniu odbył się Ogólnopolski Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego /BRD/ - etap gminny.

Na turnieju spotkały się cztery gimnazja z naszej gminy. Zawody składały się z części teoretycznej - test wiedzy o przepisach ruchu drogowego i części praktycznej - jazda na rowerze w torze przeszkód oraz udzielanie pierwszej pomocy.  Nasza drużyna zanotowała   dobry występ i zajęła II miejsce w turnieju.  Do pierwszego miejsca zabrakło kilku poprawnych odpowiedzi w teście z przepisów ruchu drogowego. Nasz team wypadł najlepiej w torze przeszkód oraz w udzielaniu pierwszej pomocy przedmedycznej. II miejsce w klasyfikacji indywidualnej zajął Kacper Pustelnik. I miejsce wywalczyła drużyna z Lubnia, która będzie reprezentować naszą gminę w turnieju powiatowym. Gratuluję chłopakom wyniku i dobrej  jazdy w torze przeszkód.

Skład naszej  drużyny:  Kacper Pustelnik, Rafał Rapacz, Jakub Wójcik