SOBOTA 16.04.2016 - LIGA ORLIKA

• autor: atomeks3, 2016-04-12 19:59

W sobotę 09.04.2014 nasze dwie drużyny Orlików rozegrają kolejne mecze w Lidze Orlika. UKS Topór I Tenczyn zagra z drużyną Trójki Myślenice. UKS Topór II Tenczyn gra z drużyną Hejnału Krzyszkowice. Gramy u siebie w Lubniu. UKS I Topór Tenczyn - zbiórka na Orliku o godz. 8.20 (koniec o godz. 10.00). UKS II Topór Tenczyn - zbiórka na Orliku o godz. 9.45 (koniec o godz. 11.15) Jeżeli ktoś z wymienionych osób nie może być w tym dniu na meczu, ma obowiązek powiadomić o tym fakcie trenera grupy.

UKS I TOPÓR TENCZYN - Chlebda M, Druzgała K, Flaga A, Janczy J, Leśniak S, Miętka A, Mucha K, Moskała G, Paś J, Rekucki B, Szczepaniec K.

UKS II TOPÓR TENCZYN - Bańczak K, Blecharczyk Krystian, Duda W, Filipiec K, Górka B, Kaleta G, Klimas B, Rataj D, Wójcik K, Czarnota K, Żernowski P, Żurek F, Aleksy Druzgała