PO TURNIEJU MŁODZIKÓW

• autor: atomeks3, 2016-02-23 07:46

W sobotę 20.02.2016 nasza drużyna Młodzików udała się na turniej do Niedźwiedzia – GKS ORKAN NIEDŹWIEDŹ CUP. W turnieju tym wzięło udział 10 drużyn: ORKAN NIEDŹWIEDŹ, SOKÓŁ SŁOPNICE, AKS UJANOWICE  II, KS TURBACZ MSZANA DOLNA II, ŁOSOŚ ŁOSOSINA, AKS UJANOWICE  II, KS TURBACZ MSZANA DOLNA I, WAWEL KRAKÓW  II, WAWEL KRAKÓW  I, UKS TOPÓR TENCZYN. Zespoły podzielono na dwie grupy.

W pierwszym naszym spotkaniu wygraliśmy z drużyna Wawelu Kraków II w przekonującym stylu. W drugim spotkaniu zespół Sokoła Słopnice zagrał mocno defensywnie, cały czas broniąc się na własnej połowie, której nasi chłopcy nie potrafili sforsować – wynik 0:0. Trzecie spotkanie to punkt zwrotny w tym turnieju. W meczu z Turbaczem Mszana Dolna nasi chłopcy zaczęli grać bardzo dobrze i wydawało się, że bramka dla nas to tylko kwestia czasu. Niestety dla nas stało się coś czego nie przeżywaliśmy ostatnio dość długo. Rywal zaczął wyprowadzać kontry i robił to ze 100% skutecznością. Raz, dwa, trzy i przegrywamy 0:3 – pogubiliśmy się zupełnie. W dwóch ostatnich spotkaniach szanse dostali zmiennicy, którzy raz lepiej raz gorzej wypełniali swoje zadania. W całym turnieju rozegraliśmy 5 spotkań - jeżeli chodzi o wyniki to stać nas było na więcej. Mam nadzieje, że wyciągniemy odpowiednie wnioski.

Dziękujemy zespołowi Gospodarzy za zorganizowanie dobrego turnieju. Trenujemy Dalej…