UDANE WYSTĘPY ŻAKÓW W BONITO CUP

• autor: atomeks3, 2016-02-08 12:25

W sobotę 06 lutego 2016 został rozegrany turniej żaków Bonito Cup w Mszanie Dolnej. Wzięło w nim udział 10 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. W naszej grupie znalazły się: Jordan Jordanów, Sokół Słopnice, AP Bonito, Harnasie Tymbark. Rozgrywki grupowe zakończyliśmy na drugim miejscu, gdzie odnieśliśmy dwa zwycięstwa, jeden remis i porażkę. Po kilku godzinnym oczekiwaniu aż druga grupa zakończy rozgrywki przyszło nam się zmierzyć z drużynami AP Bonito (gospodarz) i drużyną Gol Bieruń. Po remisie i nieznacznej przegranej nasza drużyna zajęła bardzo dobre 4 miejsce. Cały turniej wygrali gospodarze AP Bonito. Widać było znaczną poprawę gry po tak długiej przerwie zimowej. Każdy mecz kończył się przewagą tylko jednej bramki, raz w jedną, raz w drugą stronę. Oprócz szczęścia chłopcy pokazali niezły charakter, było dużo podań, goli i komunikacji między nimi, a nasz bramkarz wykazał się wieloma wspaniałymi interwencjami. Od gospodarza turnieju otrzymaliśmy medale, pamiątki i poczęstunek. Dziękujemy organizatorom za przeprowadzenie tak udanego turnieju. Trenujemy dalej bo za tydzień czeka nas kolejne wyzwanie w Limanowej.

autor: ~piotrek 2016-05-30 08:51:28

avatar ale pokazaliśmy klase wygrana 5-1 z mszanom dolnom