NIEDZIELA 07.02.2015 - TURNIEJ TRAMPKARZY

• autor: atomeks3, 2016-01-29 20:21

W niedzielę 07 lutego 2016 nasze dwie drużyny trampkarzy wezmą udział w halowym turnieju organizowanym przez Myślenicki Podokręg Piłki Nożnej. W tym roku w turnieju wystąpi 21 drużyn, które podzielono na 4 grupy. Nasze drużyny zagrają na hali sportowej w Lubniu - czyli czuć będziemy się jak u siebie.

Najpierw zagra drużyna UKS II TOPÓR TENCZYN a jej przeciwnikami będą zespoły Beskidu Tokarnia, Rokity Kornatka, Raby Dobczyce oraz LKS Mogilany. Zbiórka na hali w Lubniu o godz. 9.45.

UKS II TOPÓR TENCZYN - SKŁAD: Cholewa Paweł, Wójcik Jakub, Kluska Łukasz, Spórna Mateusz, Matlak Mateusz, Wójcik Dawid, Wójcik Tomasz, Kurek Jakub

Jako druga zagra drużyna UKS I TOPÓR TENCZYN a jej przeciwnikami będą zespoły Raby Dobczyce, Dalinu Myślenice, Grodziska Raciechowice oraz Gościbii Sułkowice. Zbiórka na hali w Lubniu o godz. 13.00.

UKS I TOPÓR TENCZYN - SKŁAD: Słowiak Adrian, Wójcik Bartek, Żernowski Piotr, Leksander Krzysiek, Polaniak Krzysiek, Mucha Patryk, Karpierz Paweł, Michalak Damian

Pełna rozpiska tego turnieju znajduje się pod następującym linkiem