PODSUMOWANIE JESIENNYCH ROZGRYWEK MŁODZIKÓW

• autor: atomeks3, 2015-11-19 20:33

29 października 2015 swoje rozgrywki zakończyła nasza drużyna Młodzików. Zespół prowadził trener Tomasz Pawłowski. Treningi odbywały i odbywają się dwa razy w tygodniu, w każdą środę i piątek. W zależności od pogody, cały czas trenujemy, po trochu na czterech obiektach znajdujących się na terenie naszej gminy – (Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Tenczynie, Hala Sportowa Gimnazjum w Lubniu, Boisko Sportowe w Tenczynie oraz  Boisko „Orlik” w Lubniu.

Nasi chłopcy występowali w Lidze Młodzika organizowanej przez MZPN Podokręg Myślenice. Spotkania w roli gospodarza rozgrywaliśmy na boisku sportowym w Tenczynie. Mecze w tej kategorii rozgrywane są w składach dziewięcio osobowych. Boisko z  pięciometrowymi  bramkami ustawionymi na liniach pola karnego (szesnastkach). W tym wypadku również zaczynamy grać na spalone.

W rundzie jesiennej  graliśmy w kratkę. Aktualnie mamy taką drużynę, że z każdym może wygrać i spróbujemy to wykorzystać już w rundzie wiosennej. W drużynie Młodzików mamy wielu zawodników i z tego powodu zdarzyło nam się parę razy przegrać. Chcemy dawać szansę gry każdemu, ale czasem obraca się to przeciwko nam. Rezerwowi  muszą się jeszcze troszeczkę więcej uczyć by prezentować ten sam poziom co pierwszy skład.  W rundzie wiosennej najprawdopodobniej znajdziemy rozwiązanie z tej zaistniałej sytuacji. Będzie to utworzenie drugiej drużyny, tak jak to jest w przypadku Orlików, która będzie się ogrywać. Jeżeli wszystko pójdzie po naszej myśli to będziemy mieć już na wiosnę twa teamy, jeden w lidze słabszej, drugi w lidze mocniejszej. Chętnego Trenera już mamy :).

Całą rundę zakończyliśmy na dobrym czwartym miejscu. Podziękowania dla całego zespołu za wielkie zaangażownie. Zobaczymy co przyniesie wiosna.

Oto nasze wyniki

UKS TOPÓR TENCZYN 1:3 Lubomir Wiśniowa,

Gościbia Sułkowice 3:4 UKS TOPÓR TENCZYN,

UKS TOPÓR TENCZYN 7:0 LKS Mogilany,

Karpaty Siepraw  2:3    UKS TOPÓR TENCZYN,

Dalin I Myślenice 2:1 UKS TOPÓR TENCZYN,

UKS TOPÓR TENCZYN 2:5 Grodzisko Raciechowice,

Raba I Dobczyce 6:4 UKS TOPÓR TENCZYN,

LKS Rudnik 1:4 UKS TOPÓR TENCZYN,

UKS TOPÓR TENCZYN 8:0 Iskra Głogoczów,

UKS TOPÓR TENCZYN 3:0  PCIMIANKA II PCIM

W tym sezonie barwy UKS TOPÓR TENCZYN w grupie Młodzików reprezentują: Mucha Patryk, Karpierz Paweł, Wójcik Dawid, Michalak Damian, Kosowski Adrian, Wójcik Gabriel, Zięba Jakub, Blecharczyk karol, Spyrka Filip, Wójcik Dawid, Dziadkowiec Benedykt, Kudłacz Kamil, Leśniak Radosław, Stojeba Marcin, Paś Mateusz, Wójcik Kacper, Burtan Dawid, Kania Norbert, Stankiewicz Mikołaj, Dziadkowiec Dawid, Szczepaniec Marcin, Słowiak Tomasz, Klaiński Dawid, Rapacz Krzysztof, Rapacz Marcin.