FACEBOOK

Aktualności

DWIE STRONY MŁODZIKÓW

• autor: atomeks3, 2015-10-06 18:29

We wtorek 06 października 2015 nasza drużyna Młodzików udała się na mecz ligowy z Rabą Dobczyce. Mecz ten miał dwa oblicza. Pierwszą połowę w której spokojne graliśmy piłką, strzeliliśmy trzy gole, kontrolowaliśmy sytuacje na boisku.  Niestety dla nas była też druga połowa, w której wystąpili zmiennicy. Okazało się, że jeszcze wiele pracy przed niektórymi z nas. Było bardzo wiele bardzo prostych błędów i z prowadzenia 3:0 zrobiło się 4:6 dla zespołu Raby w końcowym rozrachunku. Sami sobie stwarzaliśmy problemy. Mówi się trudno, trzeba tę porażkę "przyjąć na klatę" i trenować solidnie dalej. W ostatnich trzech spotkaniach z Iskrą Głogoczów, LKS Rudnik oraz Pcimianką Pcim zagramy znacznie mniejszą kadrą zawodników. Trzeba awansować pare oczek w górę tabeli, a ciągłe rotacje w składzie naszym wynikom nie służą. Dla naszych zawodników jest to jasny sygnał, że trzeba będzie powalczyć mocniej o pierwszy skład.

RABA DOBCZYCE - UKS TOPÓR TENCZYN 6:4