FACEBOOK

Aktualności

KOLEJNA WYGRANA TRAMPKARZY

• autor: atomeks3, 2015-09-07 20:21

W poniedziałek 07.09.2015 nasza drużyna Trampkarzy rozegrała swój drugi mecz ligowy. Po zwycięstwie nad drużyną Dalinu Myślenice udaliśmy się do Raciechowic na spotkanie z tamtejszym Grodziskiem. Gospodarze zaczęli bardzo dobrze, bo już w drugiej minucie spotkania oddali groźny strzał w słupek. Później nasz zespół wziął sprawy w swoje ręce i umiejętnie punktował rywala. Do przerwy mieliśmy wynik 3:0 dla naszego zespołu. Całe spotkanie zakończyło się wysokim wynikiem 8:2 dla nas. Należy jednak podkreślić, że zespół Grodziska w drugiej połowie miał wiele sytuacji, na nasze szczęście ich nie wykorzystał. Z drugiej strony nasze zwycięstwo było zasłużone i nie podlegało dyskusji. W dwóch meczach strzeliliśmy dwadzieścia bramek. Super. Trenujemy dalej na 100% chłopaki.

GRODZISKO RACIECHOWICE - UKS TOPÓR TENCZYN 2:8