FACEBOOK

Aktualności

WAKACJE Z PIŁKĄ NOŻNĄ - KOLEJNY AWANS CHŁOPAKÓW

• autor: atomeks3, 2015-07-13 14:40

W poniedziałek 13.07.2015 na boisku sportowym Dalinu Myślenice odbyła się II runda turnieju „Wakacje z Piłką Nożna”. Turniej ten przeznaczony jest dla chłopców z rocznika 2002 i młodszych. Tego dnia na zawodach pojawiło się siedem drużyn, które wcześniej zdobyły mistrzostwo w swych gminach: Lubomir Wiśniowa, Pcimianka Pcim, Iskra Brzączowice, Grodzisko Raciechowice, Dalin Myślenice, Beskid Tokarnia, UKS Topór Tenczyn. Po drodze losowania zespoły rywalizowały w dwóch grupach. Nam przypadło zagrać w grupie trzyzespołowej z Dalinem Myślenice oraz Beskidem Tokarnia. W pierwszym meczu nasi chłopcy pewnie pokonali zespół Dalinu Myślenice w stosunku 5:1. Drugie spotkanie aby awansować mogliśmy nawet nieznacznie przegrać (ponieważ Dalin wygrał z Beskidem Tokarnia 4:3), jednak nasi chłopcy, nie kalkulując znowu wysoko wygrali w stosunku 6:2. Tym sposobem rozgrywki grupowe zakończyliśmy na pierwszym miejscu. Ostatnim meczem w tym turnieju był finał, w którym nasz zespół zmierzył się z drużyną Pcimianki Pcim. W meczu tym postanowiliśmy zagrać konsekwentnie w obronie i długo nam się to udawało. Do przerwy mieliśmy wynik 0:0. W drugiej połowie również nie pozwalaliśmy rywalowi na zbyt wiele. Niestety raz popełniliśmy błąd w ustawieniu a rywal to wykorzystał i wygrał to spotkanie 1:0. Mieliśmy też swoje dwie sytuacje ale nie strzeliliśmy gola. Cały turniej należy zaliczyć do bardzo  udanych, ponieważ chłopcy pokazali się z dobrej strony, uzyskaliśmy awans do kolejnego etapu (awansowały dwa najlepsze zespoły), zdobyliśmy pamiątkowy puchar, wygraliśmy piłkę oraz dyplom. Dzięki chłopaki za walkę.

O terminie etapu regionalnego poinformuję jak tylko będzie ustalony.