WAKACJE Z PIŁKĄ NOŻNA

• autor: atomeks3, 2015-07-09 13:13

W czwartek 09.07.2015 na boisku sportowym w Tenczynie odbył się turniej „Wakacje z piłką nożną”. Turniej organizowany jest pod patronatem Małopolskiego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych i przeznaczony jest dla chłopców z roczników 2002 i młodszych. W zawodach tych wzięli udział chłopcy z Krzeczowa, Tenczyna oraz Lubnia, tworząc cztery zespoły – Real Madryt, FC Barcelona, Manchaster United oraz Bayern Monachium. Graliśmy systemem „każdy z każdym” tak aby każdy uczestnik mógł sobie zagrać jak najwięcej. W klasyfikacji końcowej wygrała drużyna Bayernu Monachium, na drugim miejscu znalazła się drużyna Manchasteru United, trzecie przypadło FC Barcelonie, na czwartym uplasował się Real Madryt.  Lecz tego dnia, nie wyniki a dobra zabawa były najważniejsze, każdy z zawodników dostał pamiątkowy dyplom oraz drobny poczęstunek. Dla dwóch najlepszych drużyn przeznaczone zostały okazjonalne puchary. Dodatkowo po wszystkich spotkaniach piłkarskich przeprowadziliśmy dwa konkursy. Pierwszy to konkurs rzutów karnych, który wygrał Paweł Karpierz z Tenczyna (nagrodą była piłka). Drugi konkurs to strzał z dystansu do bramki, który wygrał Krzyszof Polaniak z Krzeczowa (nagrodą była piłka).

Najlepsi chłopcy z  naszego UKS Topór Tenczyn pojadą w poniedziałek 13.07.2015 na zawody na szczeblu powiatowym, które odbędą się w Myślenicach.

Podziękowania dla Szkoły Podstawowej w Tenczynie, Świetlicy Środowiskowej Miś oraz Orkiestrze Dętej OSP Tenczyn za pomoc w organizacji tych zawodów.

Zdjęcia na Facebooku.