PODSUMOWANIE ROZGRYWEK DEICHMANNA

• autor: atomeks3, 2015-07-01 07:42

7 czerwca 2015 roku zakończyły się nasze zmagania w ogólnopolskim turnieju Deichmanna w Krakowie. Rozgrywki przeprowadzane były na  boiskach J&J Sport Center w Krakowie. Naszemu klubowi przypadło grać w tym turnieju jako drużyna Islandii. W każdą niedzielę od 19 kwietnia do 31 maja 2015 rozgrywaliśmy mecze grupowe. A 7 czerwca wzięliśmy udział w Wielkim Finale Miejskim w Krakowie docierając do 1/16 fazy tego turnieju (w całym turnieju, w tej kategorii wystartowało 71 drużyn).

Był to nasz debiut w tego typu rozgrywkach i dlatego wyniki a także wszystkie nasze występy należy ocenić pozytywnie. Wszyscy trenerzy pracujący z dziećmi oraz młodzieżą w naszym klubie (a także rodzice) zgodnie twierdzą, że warto brać udział w tym turnieju, bo wiele w nim pozytywów. Za rok spróbujemy ponownie.

Gratulujemy wszystkim naszym piłkarzom z rocznika 2004 – 2006 dobrej postawy i dziękujemy za zaangażowanie w poczynaniach na boisku.

PS. Zdjęcia na naszym profilu na Facebooku oraz na stronie