Środa 24.06.2015 - MECZ BARAŻOWY TRAMPKARZY

• autor: atomeks3, 2015-06-22 10:54

W środę 24.06.2015 o godz. 17.00 nasi Trampkarze rozegrają mecz barażowy o awans do II Krakowskiej Okręgowej Ligi Trampkarzy. Po wygraniu Ligi Trampkarzy w Podokręgu Myślenice okazało się, że tego awansu jeszcze nie mamy tylko musimy rozegrać spotkanie barażowe. W spotkaniach barażowych prawo startu uzyskało sześć drużyn, które teraz będą waczlczyć o trzy miejsca dające awans - UKS Topór Tenczyn, MKS Puszcza Niepołomice, Borek Kraków, Clepardia Kraków, Prądnicznka Kraków, Gdovia Gdów. Po drodze losowania zagramy na wyjeździe (tylko jeden mecz) z drużyną MKS Puszcza Niepołomice. Zagramy, zobaczymy co z tego wyniknie.....

Wyjazd w środę  o godz. 15.00

Skład: Jamróz Jan, Pustelnik Kacper, Matlak Grzegorz, Spórna Mateusz, Kosowski Bartłomiej, Rapacz Rafał, Kluska łukasz, Mucha Adrian, Karpierz Mateusz, Cholewa Paweł, Wójcik Jakub, Wójcik Tomasz, Polaniak Krzysztof, Matlak Mateusz, Leksander Tomek, Wójcik Dawid, Kurek Jakub.