REMIS TRAMPKARZY NA ZAKOŃCZENIE SEZONU

• autor: atomeks3, 2015-06-18 11:40

W środę 17.05.2015 nasza drużyna Trampkarzy rozegrała swój ostatni mecz ligowy w sezonie 2014/2015. Na to spotkanie udaliśmy się dużą grupą dwudziestu zawodników. W pierwszej połowie zagraliśmy składem młodszym, który będzie grał już od września. Okazało się, że młodsi naprawdę mogą zagrać już doby mecz w tej kategorii wiekowej. Chłopcy pokazali naprawdę kilka bardzo fajnych akcji i z tego należy się cieszyć. Po pierwszej części tego meczu prowadziliśmy 1:0 po ładnej akcji całego zespołu i wykończeniu Pawła Cholewy. W drugiej części zagrali starsi. I trzeba powiedzieć, że nie było to dobre widowisko. Gospodarze zagrali za bardzo agresywnie i zrobił się mecz walki. Nie było już tylu fajnych akcji co w pierwszej połowie. Więcej biegania, fauli, dyskusji  niż grania. Na pewno nie tak to powinno wyglądać, bo takli styl nie rozwija was chłopaki jako piłkarzy. Gospodarze wyrównali w ostatniej akcji meczu. I tyle na temat tego spotkania.

BESKID TOKARNIA - UKS TOPÓR TENCZYN 1:1