WYGRANA TRAMPKARZY

• autor: atomeks3, 2015-06-02 09:47

W poniedziałek 02.06.2015 nasza drużyna trampkarzy rozegrała swój kolejny (przedostatni) mecz ligowy. Graliśmy na wyjeździe a naszym rywalem był zespół Dalinu Myślenice.

W pierwszej połowie to nasz zespół pierwszy strzelił bramkę po ładnym dośrodkowaniu i wykończeniu główką przez naszego pomocnika. Po zdobyciu bramki niestety cofnęliśmy się, a rywal zaczął bardzo dobrze operować piłką. Straciliśmy kolejno dwa gole. Pierwsza bramka to bardzo ładny strzał zza pola karnego, a druga to nieudana pułapka ofsajdowa naszej obrony w wyniku czego namastnik gospodarzy wykorzystał sytuację sam na sam. Do przerwy mieliśmy wynik 2:1 dla drużyny Dalinu. Po przerwie gra się bardziej wyrównała, ale to my już tylko strzelaliśmy bramki. Wyrównującego  gola dał nam środkowy obrońca, który wziął udział w akcji ofensywnej. Zwycięską bramkę na 3:2 dla naszego zespołu dał nasz napastnik po akcji indywidualnej. Wygraliśmy - nie zagraliśmy "super meczu", ale też trzeba powiedzieć, że zespół Dalinu to był najlepszy piłkarsko  zespół z jakim zmierzyliśmy się w tej rundzie. Dlatego też gratulacje dla zespołu za walkę i zaangażowanie. Pozostał nam do zakończenia rozgrywek jeszcze tylko jeden mecz z Beskidem Tokarnia.

DALIN MYŚLENICE - UKS TOPÓR TENCZYN 2:3