DEICHMAN MISTRZOSTWA 2015 - ISLANDIA

• autor: atomeks3, 2015-04-20 06:49

W sobotę 19.04.2015 jedna z naszych drużyn po raz pierwszy wzieła udział w turnieju Deichmana w Krakowie. W turnieju oficjalnie nie ma drużyn klubowych. Zespoły występują pod nazwami reprezentacji narodowych. Nam przypadło grać jako Islandia.

Wczorajszy, pierwszy wyjazd był bardzo udany, chłopcy byli bardzo zadowoleni, każdy sobie zagrał i mógł porywalizować z drużynami z innych miejscowości. Na sobotniej inauguracji odnieśliśmy trzy zwycięstwa pokonując drużyny: Słowenii, Korei Płd, Gruzji. Podziękowania dla chłopaków za walkę.

Już po pierwszym razie wiemy, że jak tylko pozwolą nam na to środki finansowe, to rozgrywki Deichmana wejdą w nasz kalendarz rozgrywek w kolejnych latach. Naprawdę warto. Następny wyjazd do Krakowa już w najbliższą niedzielę.

Szersze informacje o tym turnieju można znaleźć pod tym linkiem http://kochamsport.pl/Zawody/DMME2015/U-11/Krak%C3%B3w/Mecze