ŻAKI STARTUJĄ W LIDZE

• autor: atomeks3, 2015-04-17 06:30

W czwartek 16.04.2015 nasza drużyna Żaków rozegrała swój pierwszy mecz w lidze. Należy dodać, że był to nasz pierwszy historyczny mecz ligowy, bowiem jeszcze nigdy nie graliśmy w tej kategorii wiekowej (w takich rozgrywkach). Po meczu Żaków zagrały jeszcze nieoficjalnie Skrzaty. Wyjazd był bardzo udany, chłopcy byli bardzo zadowoleni. Osoby, które nie pojechały z grupy Skrzatów a które są grzeczne i regularnie chodzą na treningi, nie przejmują się, bo w następnym takim meczu sparingowym (które będzie rozegrane przy okazji meczu Żaków)  napewno wystąpią.

Pomimo tego że wynikami tych dwóch spotkań można by było się pochwalić, nie będziemy tego robić. W przypadku tej kategorii wiekowej wszelkie wyniki, tabele, presja mogą mieć tylko negatywny wpływ na rozwój naszych chłopaków. Dlatego wyników podawać nie będziemy.