WYGRANA W TURNIEJU BRD

• autor: atomeks3, 2015-04-16 07:20

15 kwietnia 2015r w Gimnazjum w Lubniu odbył się Ogólnopolski Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego /BRD/ - etap gminny.

Na turnieju spotkały się cztery szkoły podstawowe z naszej gminy. Zawody składały się z części teoretycznej - test wiedzy o przepisach ruchu drogowego i części praktycznej - jazda na rowerze na torze przeszkód oraz udzielanie pierwszej pomocy. Nasza drużyna zanotowała   bardzo dobry występ zajmując I miejsce w całym turniejuWe wszystkich tych trzech konkurencjach byliśmy najlepsi. Piotrek, Kuba, Mariola oraz Natalia stanowili zgrany team, który popełnił najmniej błędów ze wszystkich drużyn (a było je gdzie robić). Tym sposobem drużyna Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Tenczynie będzie reprezentować naszą gminę w turnieju powiatowym. Gratulacje dla całego zespołu.

Wynik eliminacji gminnych turnieju BRD

I    miejsce – SP Tenczyn - 49

II   miejsce – SP Krzeczów - 54

III  miejsce – SP Lubień - 58