SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

• autor: krzysztof, 2015-04-16 01:03

14 kwietnia 2015r na Zarabiu w Myślenicach rozegrana została Powiatowa Gimnazjada w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

W tych zawodach reprezentowała nas tylko drużyna dziewcząt. Chłopcy rozgrywali w tym czasie turnieju wojewódzkim w Łącku i duże braki w składzie nie pozwoliły wystawić sztafety w Myślenicach. Na początku rywalizacji dziewczęta plasowały się w środku stawki. Umiejętności indywidualne i ambitna postawa pozwoliły stopniowo poprawiać lokatę, aby zakończyć rywalizację na  miejscu III i uplasować się na podium zawodów.

Nasze zawodniczki jak zawsze wykazały się maksymalnym zaangażowaniem i wolą walki. Każda z dziewcząt pobiegła na 100%.  Za taką sportową postawę, należą się im słowa uznania i gratulacje.

Skład sztafety dziewcząt w  kolejności zmian: Wójcik Dominika, Talaga Klaudia, Łabuz Klaudia, Rapacz Monika z kl. IIb, Pustelnik Barbara, Stojeba Mariola, Wójcik Aleksandra, Szczepaniec Marysia, Druzgała Angelika, Czarnota Kinga oraz zawsze gotowe do rywalizacji rezerwowe – Leksander Dominika i Stożek Karolina.