FACEBOOK

Aktualności

WYGRANA DZIEWCZĄT W PIŁCE RĘCZNEJ

• autor: atomeks3, 2015-03-04 15:34

W środę 04.03.2015 na hali sportowej Gimnazjum im. Jana Pawła II w Lubniu odbyły się Gminne Zawody Sportowe w Piłce Ręcznej Chłopców oraz Dziewcząt. W zawodach tych wzięły udział tylko dwie szkoły podstawowe z terenu naszej gminy: SP Lubień oraz SP Tenczyn.

Jako pierwsze do rywalizacji przystąpiły dziewczęta. Nasza ekipa rozegrała bardzo dobry mecz, od poczatku do końca kontrolując przebieg tego spotkania. Do przerwy było 7:2, a cały mecz zakończył się wynikiem 15:2 dla naszego zespołu.

Drugie spotkanie pomiędzy drużynami chłopców dostarczyło więcej emocji niż spotkanie dziewcząt. Początek meczu należał zdecydowanie do zespołu z Lubnia, który juz po paru minutach prowadził 0:4. Dokonaliśmy zmian w składzie, graliśmy coraz lepiej, mecz zaczynał układać się po naszej myśli. Po pierwszej połowie spotkanie zakończyło się wynikiem 3:6 dla naszych rywali. Druga połowa należała do nas, zaczeliśmy szybciej grać , zmieniać pozycje, goniliśmy rywala.  Niestety zabrakło trochę wzrostu :) , szczęścia i czasu. Całe spotkanie zakończyło się wynikiem 8:9 dla zespołu z Lubnia.

Gratulacje dla naszych Dziewcząt oraz Chłopców za bardzo dobrą postawę na boisku.

Podziękowania należą się dla Pani Dyrektor Gimnazjum im. Jana Pawła II w Lubniu za udostępnienie nam hali sportowej, na której mogliśmy rozegrać te fajne zawody.