MŁODZIKI W FINAŁACH

• autor: atomeks3, 2015-02-28 12:59

W sobotę 28.02.2015 nasza drużyna Młodzików wzięła udział w eliminacjach halowego turnieju o Puchar Prezesa Myślenickiego Podokręgu Piłki Nożnej. W tym roku w tej kategorii wystartowały 22 drużyny, które podzielono na cztery grupy eliminacyjne. Awans do finałów uzyskiwały po dwie najlepsze drużyny z grup. W naszej grupie znalazły się drużyny Pcimianki I Pcim, Pcimianki II Pcim, Orła Myślenice, LKS Rudnik. Już na samym początku musieliśmy się zmierzyć z pierwszym zespołem Pcimianki. Nasi chłopcy objeli prowadzenie po golu zdobytym przez Kubę Wójcika. Następnie graliśmy bardzo uważnie w obronie z czym rywal nie umiał sobie poradzić. Gdy wydawało się, że wygramy na 1,5 min przed końcem rywal strzelił nam wyrównującego gola w mocno kontrowersyjnych okolicznościach. Trudno, sędziowie też mogą się mylić. W drugim spotkaniu zagraliśmy najsłabszy mecz tego dnia. Rywalem był LKS Rudnik, wynik to 0:0. W trzecim pojedynku wygraliśmy z II zespołem Pcimianki Pcim 2:1. W ostatnim meczu aby awansować musieliśmy wygrać. Chłopcy zagrali bardziej na luzie, zaczeli grać swoją grę i od razu wynik zrobił się wysoki. UKS Topór Tenczyn - Orzeł Myślenice 7:0. Dwa remisy i dwa zwycięstwa to 8 pkt, które dały nam awans do finałów z drugiego miejsca w grupie. Finały odbędą się 07.03.2015 na hali widowiskowo-sportowej w Myślenicach. Gratulacje dla zespołu.