SKŁADKI CZŁONKOWSKIE

• autor: atomeks3, 2015-01-13 05:39

W grudniu 2014 wysyłaliśmy do rodziców informację o podwyżce składek członkowskich. Zamieszczamy tą informację jeszcze na stronie.

Szanowni Rodzice

W związku z coraz większymi kosztami prowadzenia naszego klubu, podejmuję decyzję o nieznacznej podwyżce miesięcznej opłaty członkowskiej do kwoty 30 zł. W dalszym ciągu utrzymujemy zasadę, że jeżeli członkami klubu jest rodzeństwo, to płacimy tylko za jedno dziecko. Trampkarze (uczniowie Gimnazjum) z tej opłaty są zwolnieni.

Nasz UKS cały czas się rozwija, mamy już pięć grup – Skrzaty (6lat), Żaczki (7-8lat), Orliki (9-10lat), Młodziki (11-12lat), Trampkarze (13-14lat). Jesteśmy coraz bardziej rozpoznawalni, przez co też zapraszani na różne okolicznościowe turnieje, które generują dodatkowe koszty. Od stycznia pracuje z  grupą Skrzatów oraz Żaczków nowy Trener. Chłopcy zostali zgłoszeni w struktury PZPN i będą występować ma wiosnę w lidze.  Zmiany te będą kosztować, ale na pewno przyczynią się do jeszcze lepszego funkcjonowania naszego klubu.

Chciałbym zauważyć, że kwota 30 zł jest zdecydowanie najniższą stawką porównując ją z opłatami w innych  okolicznych  klubach sportowych. Naszym celem nie jest prowadzenie „piłkarskiego biznesu”, tylko szkółki piłkarskiej,  w której będą stworzone dobre warunki do pracy z dziećmi oraz młodzieżą. Podstawowym naszym celem jest dbanie o prawidłowy rozwój psychofizyczny i zdrowie naszych wychowanków. Dopiero na drugim planie są wyniki, z których jak do tej pory możemy być zadowoleni.

Aktualnie w naszym klubie na zajęcia uczęszcza ponad siedemdziesiąt osób. Liczba  ta pokazuje, że jest zapotrzebowanie na tego typu działalność. Fakt ten bardzo mnie cieszy, bo zależy mi na tym aby odciągnąć dzieci od komputerów oraz innych pokus dzisiejszej cywilizacji.

Aby kwota 30 zł pozostała bez zmian, uprzejmie proszę o solidarne i rzetelne wpłaty wszystkich Rodziców.

Nowa opłata obowiązywać będzie od dnia, 01.02.2015 r.

Pawłowski Tomasz