DOBRE WYSTĘPY CHŁOPCÓW W TURNIEJU "Z PODWÓRKA NA STADION "

• autor: atomeks3, 2014-11-19 13:00

W środę 19.11.2014 nasza drużyna chłopców z rocznika 2003-2004 wzięła udział w turnieju "Z podwórka na stadion". Graliśmy na hali sportowej w Tokarni. Na tych zawodach prawo startu miały zgłoszone drużyny z gminy Pcim, Lubień, Tokarnia.  Ostatecznie w zawodach wystartowały drużyny z Krzczonowa, Tenczyna, Tokarni oraz Lubnia. W pierwszym meczu nasi chłopcy pokonali zespół z Lubnia 3:0. W drugim naszym spotkaniu spotkaliśmy się z zespołem z Tokarni, wygraliśmy 2:0. W trzecim meczu, który był meczem finałowym (bo zespół z Krzczonowa też miał dwie wygrane na swoim koncie) rywal okazał się lepszy i pokonał nas w stosunku 2:0. Nie wygraliśmy całego turnieju, ale nie można powiedzieć, że zagraliśmy słabo. Dzięki chłopaki za walkę.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1. Krzczonów   9 pkt.