Wygrana Trampkarzy z Beskidem Tokarnia

• autor: atomeks3, 2014-10-30 17:40

W czwartek 30.10.2014 nasza drużyna Trampkarzy rozegrała swój kolejny mecz ligowy. Graliśmy u siebie z drużyną Beskidu Tokarnia. Nasi chłopcy rozegrali dobre zawody pewnie pokonując rywala. Najbardziej cieszy, że dziś byliśmy na zero z tyłu. Obrona gra coraz pewniej i wszechstronniej (obrońcy nie tylko bronią, ale coraz częściej odpowiedzialnie zapędzają się do przodu stwarzając przewagę liczebną). Gdy tylko jeszcze postaramy się rozgrywać piłkę szybciej pomiędzy sobą, to będzie już naprawdę dobrze.

Był to nasz ostatni mecz w rundzie jesiennej, która była bardzo dobra w naszym wykonaniu. W pierwszym swym meczu przegraliśmy, by później już przez cały sezon nie zaznać smaku porażki. Dzięki chłopaki za walkę i zaangażowanie.

UKS TOPÓR TENCZYN - BESKID TOKARNIA 5:0