Wygrana naszych Dziewcząt w Piłce Nożnej Halowej

• autor: atomeks3, 2014-10-03 11:54

W piątek 03.10.2014 w Skomielnej Białej odbyły się Gminne Zawody Sportowe w Piłce Nożnej Halowej Dziewcząt.  W zawodach tych, wzięły udział trzy szkoły z ternu naszej gminy; SP Tenczyn, SP Skomielna Biała, SP Lubień. Nasze dziewczęta rozegrały dobre zawody. W pierwszym naszym meczu wysoka wygrana 6:1 z drużyną z Lubnia. W drugim meczu z zespołem ze Skomielnej Białej nie potrafiliśmy wykorzystać wielu dogodnych sytuacji, które sobie stwarzaliśmy.  Wynik to 2:0 dla naszego zespołu, z czego również się cieszymy. W ostatnim spotkaniu drużyna ze Skomielnej Białej pokonała 2:1 zespół z Lubnia i zajęła drugie miejsce w tym turnieju.

Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Tenczynie wygrały Gminne Zawody Sportowe w Piłce Nożnej Halowej i uzyskały awans do zawodów na szczeblu powiatowym. Gratulacje.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1. TENCZYN 6pkt