Gminne Zawody Sportowe w Halowej Piłce Nożnej

• autor: atomeks3, 2014-09-28 08:04

W tym tygodniu w Skomielnej Białej odbędą się Gminne Zawody Sportowe w Piłce Nożnej Halowej. Chłopcy w czwartek 02.10.2014 - wyjazd ze szkoły o godz 7.45. Dziewczyny w piątek 03.10.2014 - wyjazd ze szkoły o godz. 7.45.

Skład Chłopców: Wójcik Jakub, Kurek Jakub, Matlak Mateusz, Leksander Krzysztof, Druzgała Sebastian, Żernowski Piotr, Blecharczyk Kacper, Karpierz Paweł, Mucha Patryk, Wójcik Dawid.

Skład Dziewcząt: Burtan Małgorzata, Łabuz Wiktoria, Druzgała Anna, Mucha Marlena, Pustelnik Magdalena, Moskała Emilia, Klimas Natalia, Kątnik Dagmara, Chlebda Milena, Ryś Weronika

Przypominam, że jeżeli nie ma was w szkole, to waszym OBOWIĄZKIEM jest lekcje odrobić i uzupełnić zaległości. Udział w zawodach nie jest żadnym wytłumaczeniem. Człowiek dobrze zorganizowany ma czas na wszystko.