Porażka Orlików

• autor: atomeks3, 2014-09-28 07:47

W sobotę 27.09.2014 nasza drużyna Orlików rozegrała swój kolejny mecz w lidze. Graliśmy w Trzebuni z drużyną Pcimianki Pcim. Zespół rywali był pod każdym względem lepszy i zasłużenie wygrał to spotkanie. Przegraliśmy bardzo wysoko tracąc około dwudziestu bramek. W naszym przypadku jest tak, że drużyna budowana jest na przyszły sezon i jeżeli wszystko pójdzie tak jak trzeba to wyniki przyjdą, ale dopiero w przyszłym sezonie. Z tych porażek nasi chłopcy wyciągają bardzo wiele, każdy wie jakie robi błędy, ogrywa się. Na ten czas nie jesteśmy w stanie wygrać z dobrymi zespołami, mając do dyspozycji rocznik młodszy. Trzeba spokojne pracować a wyniki same przyjdą. Dziękuję chłopaki za walkę, trenujemy dalej. W przyszłym tygodniu już taki wynik się nie powtórzy. Głowa do góry.