TOPÓR TENCZYN - FESTYN PIŁKARSKI 2014

• autor: atomeks3, 2014-09-14 09:37

W sobotę 13.09.2014 na naszym boisku w Tenczynie odbył się Festyn Piłkarski w którym wzięły udział nasze zespoły. Na boiskach mogliśmy zobaczyć zespoły w różnych kategoriach wiekowych, od Orlików po Old Boy'ów. Podczas tych rozgrywek, łącznie przez boisko przewinęło się ponad stu piłkarzy. Jako pierwsi zaczęli Młodzicy, którzy zmierzyli się z zespołem Pcimianki Pcim. W tej kategorii, zarówno zespół Pcimianki jak i nasz wystawił dwa zespoły. Następnie na murawie pojawili się Orliki razem z Old Boy'ami. Obydwie nasze ekipy grały z drużynami Szczebla Lubień. Po tych spotkaniach przyszedł czas na ostatni mecz tego dnia. Spotkanie naszych Seniorów z drużyną Clavii Świątniki Górne. W tym spotkaniu padł remis 0:0. O reszcie wyników nie będziemy pisać, bo nie miały one w tym dniu żadnego znaczenia. Po spotkaniach dzieci otrzymały poczęstunek oraz okolicznościowe dyplomy. Dziękujemy wszystkim zespołom za udział i dobrą zabawę. Podziękowania również dla wszystkich tych co pomogli przy organizacji tego festynu i dla których ważne jest dobro naszego klubu.(Zdjęcia na Facebooku)