Przegrana Trampkarzy z Karpatami

• autor: atomeks3, 2014-09-01 19:59

01 września 2014 nasza drużyna Trampkarzy rozegrała swój pierwszy mecz w sezonie 2014/2015. Graliśmy mecz wyjazdowy na trudnym terenie z drużyną Karpat Siepraw. Mecz był wyrównany a o zwycięstwie gospodarzy zadecydowały stałe fragmenty gry. Gdy wydawało się, że nasza drużyna przejmuje inicjatywę to gospodarze strzelili gola po rzucie rożnym. Wyrównał po ładnej akcji Łukasz Szczepaniec. Następnie gospodarze strzelili drugą i trzecią bramkę po rzucie wolnym i znowu po rzucie rożnym. Nasza drużyna nie poddała się miała swoje sytuacje, czego wynikiem była bramka Kacpra Pustelnika. Niestety na kolejną bramkę zabrakło już czasu. Był to pierwszy mecz po wakacjach i okazało się, że jeszcze niektórzy z tych wakacji nie wrócili. Przy każdej z trzech bramek popełniliśmy błędy, które możemy szybko wyeliminować. Ale o tym, pogadamy na treningach.

KARPATY SIEPRAW - TOPÓR TENCZYN 3:2

autor: ~Adrian 2014-09-02 09:09:57