Młodziki - po pierwszym sparingu.

• autor: atomeks3, 2014-08-19 20:14

19.08.2014 nasza nowo powstała drużyna rozegrała swój pierwszy sparing w kategorii Młodzika z drużyną Pcimianki Pcim. Nasi chłopcy pierwszy raz zagrali w takim ustawieniu, na innym boisku, gdzie gra się na spalone, 9 na 9 zawodników. Rywal postawił bardzo wysokie warunki, ale o tym wiedzieliśmy już przed meczem. Naszym celem było zmierzyć się z trudnym przeciwnikiem, który pokaże nam gdzie znajdują się nasze braki. Na ten mecz mieliśmy szeroką kadrę dwudziestu zawodników (w tym maż 4 bramkarzy). Każdy dostał szanse, mógł się pokazać. Zespół Pcimianki wygrał zasłużenie to spotkanie, dość wysoko. My zaś odpowiedzieliśmy sobie na wiele pytań. Większość pozycji już przed ligą, po tym spotkaniu jest obstawionych, pozostało jeszcze kilka znaków zapytania, bo nie wszyscy zagrali na miarę swoich możliwości. Podziękowania dla rywala za sparing.

Trenujemy dalej chłopaki, bo z każdym meczem będzie coraz lepiej, brakuje nam jeszcze parę takich spotkań aby to wszystko zaskoczyło.