UKS TOPÓR TENCZYN

• autor: atomeks3, 2014-07-20 08:26

ZMIANY, ZMIANY, ZMIANY

Przed rozpoczęciem nowego sezonu następują w naszym klubie zmiany. W najbliższym czasie zostanie utworzony UKS Topór Tenczyn w skład którego będą wchodzić grupy ze Szkółki Piłkarskiej. Mamy już Żaczków Orlików oraz Trampkarzy. Nowością będzie zgłoszenie do rozgrywek nowej grupy Młodzików, dla chłopców z klas V,VI. Tym sposobem w naszej szkółce będą cztery grupy, w których nasi zawodnicy będą mogli jeszcze lepiej się rozwijać. Jest to bardzo dobra wiadomość dla chłopców z rocznika 2002 oraz 2003, którzy bardzo dobrze radzili sobie w Orlikach a byli zbyt młodzi aby grac w Trampkarzach. Po zakończeniu swej przygody w UKS Topór Tenczyn chłopcy będą automatycznie przechodzić do grupy Juniorów w LKS Topór Tenczyn.