Przegrana Orlików

• autor: atomeks3, 2014-06-05 09:52

We wtorek 05.06.2014 na Orliku w Lubniu odbył się mecz naszych Orlików z zespołem Pcimianki Pcim. Był to mecz lidera z v-ce liderem w tabeli. W pierwszej połowie nasi zawodnicy walczyli jak równy z równym, żaden z zespołów nie strzelił bramki. W drugiej połowie zespół Pcimianki pokazał, że zasługuje na miano lidera i zasłużenie wygrał to spotkanie. Nasza drużyna po stracie pierwszej bramki zaczęła grać bardzo nerwowo, troszeczkę chaotycznie. Z minuty na minutę coraz bardziej brakowało sił, a rywal wykorzystał to bezlitośnie. Naszym chłopakom nie można odmówić ambicji i woli walki. Dzięki chłopaki, trenujemy dalej. W sobotę postaramy się zrehabilitować. Była to pierwsza porażka naszej drużyny w tej rundzie.

TOPÓR TENCZYN - PCIMIANKA PCIM 1:5