Wygrana Dziewcząt

• autor: atomeks3, 2014-05-27 12:39

We wtorek 27.05.2014 w Lubniu odbyły się Gminne Zawody Sportowe w Piłkę Nożną Dziewcząt. Na zawodach pojawiły się SP Lubień, SP Skomielna Biała oraz SP Tenczyn. Nasze Dziewczęta spisały się na medal, wygrały obydwa mecze, zajęły pierwsze miejsce. W pierwszym meczu nasze zawodniczki pokonały SP Skomielna Biała 1:0. W drugim meczu z SP Lubień padł wynik 3:2 na naszą korzyść. W meczu pomiędzy SP Lubień a SP Skomielna Biała padł wynik 4:2 dla drużyny ze Skomielnej Białej. Należy też dodać, że nie mogliśmy w tym dniu wystąpić w najsilniejszym składzie i dlatego wypada się cieszyć, że zmienniczki dały radę. Dzięki za walkę Dziewczyny.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1. TENCZYN 4 pkt. /  2. SKOMIELNA BIAŁA 3 pkt. / 3. LUBIEŃ 2 pkt. / 4. KRZECZÓW 0 pkt.