Po Rejonowych Zawodach w Czwórboju Lekkoatletycznym

• autor: atomeks3, 2014-05-21 17:18

W środę 21.05.104 nasza drużyna Dziewcząt startowała w Rejonowych Zawodach Sportowych w Czwórboju Lekkoatletycznym. Zawody odbyły się w Rabce-Zdroju. Na zawodach prawo startu zagwarantowały sobie drużyny, które zajęły miejsce pierwsze oraz drugie w swych powiatach (nasz rejon składa się z powiatu tatrzańskiego, nowotarskiego, suskiego, myślenickiego). Zawodniczki ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Tenczynie spisały się bardzo dobrze, walczyły do końca poprawiając swój wynik z zawodów powiatowych. W naszym składzie zdecydowaną większość stanowiły zawodniczki z klas V i jest to bardzo dobry prognostyk na przyszłość. Dziewczyny uplasowały się na dobrym czwartym miejscu w klasyfikacji końcowej. Pierwsze miejsce zajęła SP Ciche, drugie SP2 Myślenice, trzecie SP Szczawnica. Dzięki za walkę.