Rodzinny Dzień Sportu

• autor: atomeks3, 2014-03-04 06:25

Dnia 16.03.2014 o godz. 13.30 w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Tenczynie odbędzie się Rodzinny Dzień Sportu oraz promocja programu " Żyjmy zdrowo i ekologicznie".

W PROGRAMIE:

· KRÓTKA PREZENTACJA REALIZOWANEGO W KL. IV PROGRAMU   PROMOCJI ZDROWIA „ŻYJMY ZDROWO I EKOLOGICZNIE”

·   RODZINNA RYWALIZACJA W RÓŻNYCH KONKURENCJACH SPORTOWYCH

W zawodach mogą uczestniczyć dwuosobowe drużyny (rodzic + dziecko z klas II-IV). Rodzice mogą się zamieniać tak by w jednej konkurencji z dzieckiem wystąpiła Mama a w drugiej Tata.

Konkurencje – skok w worku, podbijanie piłeczki do tenisa stołowego, slalom z książkami na głowie, hula hop, rzut woreczkiem do wiadra,  układanie puzli, sztafeta koszulkowa, strzał nogą do bramki, rzut do tarczy, unihokej, skakanka, klaskanie pod nogami.

·   MECZ PIŁKI NOŻNEJ – OJCOWIE KONTRA SYNOWIE

Po zakończeniu rywalizacji w różnych konkurencjach sportowych, odbędzie się krótki mecz w piłkę nożną halową pomiędzy ojcami a synami.

Po meczu i podliczeniu wyników z konkurencji sportowych odbędzie się wręczenie nagród dla zwycięzców oraz wszystkich uczestników.

W czasie trwania zawodów zapraszamy do kawiarenki, gdzie można będzie wypić kawę, herbatę, zjeść ciastko, owoce.