Po Zawodach w Koszykówce

• autor: atomeks3, 2014-01-30 13:25

30 stycznia na hali sportowej w Skomielnej Białej odbyły się Gminne Zawody Sportowe w Koszykówce Dziewcząt oraz Chłopców. Na tych zawodach pojawiły się trzy szkoły podstawowe   z  terenu naszej gminy: SP Skomielna Biała, SP Tenczyn, SP Lubień. Nasze dziewczęta walczyły dzielnie, ale niestety odstawały warunkami fizycznymi. Przegrały obydwa mecze i zajęły trzecie miejsce. W kategorii chłopców, nasi chłopcy ugrali to co mieli ugrać. W pierwszym meczu zostaliśmy zdecydowanie pokonani przez SP Lubień. W  meczu  o drugie miejsce nasi chłopcy wygrali z SP Skomielna Biała i to było wszystko w tym dniu, na co nas było stać  . Pocieszającym jest fakt, że nasze obydwa składy w przyszłym roku się nie zmienią, bowiem w tym roku w naszych drużynach przeważali piątoklasiści. Następne szkolne zawody - Piłka Ręczna.

Ogólna Klasyfikacja, ze wszystkich Gminnych Zawodów Sportowych. Rywalizacja o Puchar Wójta Gminy Lubień 2012/2013.

1.  SP.Lubień                                24 pkt.

2. SP.Tenczyn                               17 pkt.

3. SP.Skomielna Biała                 15 pkt.

4. SP Krzeczów                           11 pkt.