07.02.2014 Sparing Żaczków

• autor: atomeks3, 2014-01-29 08:34

W piątek 07.02.2014 na hali sportowej w Lubniu nasza drużyna Żaczków rozegra sparing z drużyną Żaczków z Lubnia. Spotkanie odbędzie się w godzinach 16.00 - 17.30. Zbiórka na hali o godzinie 15.45. Na to spotkanie nie będzie organizowany przejazd Busem, trzeba będzie zorganizować się i dojechać na miejsce samemu (tak jak ostatnio). Zabrać trzeba będzie obuwie sportowe oraz coś do picia. Stroje dzieci dostaną na miejscu.

Jeszcze nie wszystkie osoby, które chodzą na zajęcia tej grupy, mogą pojechać na takie spotkanie. Dla kilku z chłopaków jest  jeszcze za wcześnie. Oto skład osób, które są przewidziane do gry:

Wójcik Marcin, Kobroń Hubert, Leśniak Samuel, Rekucki Bartłomiej, Pustelnik Daniel, Klimas Konrad, Wójcik Adrian, Mucha Kacper, Druzgała Ksawery, Moskała Grześ, Filipiec Kamil, Flaga Andrzej, Strączek Szymon.