Sport Szko³± ¯ycia.

ogó³em: 1 016 261

statystyki szczegó³owe

Aktualno¶ci

Do awansu m³odzików, zabrak³o niewiele.

• autor: atomeks3, 2014-01-11 17:41

11.01.2014 nasza dru¿yna ch³opców z rocznika 2001,2002 wziê³a udzia³ w Halowym Turnieju Pi³ki No¿nej, który zorganizowany zosta³ przez Podokrêg My¶lenice. Turniej odby³ siê w Wi¶niowej. Choæ nie awansowali¶my, to nie mo¿na powiedzieæ ¿e grali¶my ¼le. W pierwszym naszym meczu zremisowali¶my z dru¿yn± Skalnika Trzeme¶nia 4:4. W drugim pewnie wygrali¶my z Dziekanovi± Dziekanowice 3:1.  W trzecim meczu bardzo s³abo weszli¶my w mecz i ju¿ po 2 pierwszych minutach przegrywali¶my 0:2 z Pcimiank± Pcim. Ca³y mecz zakoñczy³ siê zas³u¿onym zwyciêstwem rywala 1:4. W czwartym naszym meczu pokonali¶my skromnie 1:0 zespó³ Wichra Stró¿a, nie wykorzystuj±c wielu dogodnych sytuacji na podwy¿szenie wyniku. W pi±tym meczu pokonali¶my LKS Rudnik w takim samym stosunku 1:0. Z grupy, do dalszych gier awans uzyskiwa³y dwie najlepsze dru¿yny. W koñcowej klasyfikacji na pierwszym miejscu znalaz³a siê Pcimianka z czterema zwyciêstwami co da³o jej 12 pkt. Nasz zespó³ oraz dru¿yna Skalnika Trzeme¶nia zgromadzi³y po 10 pkt i o awansie musia³ zadecydowaæ bilans bramkowy, który niestety mieli¶my gorszy o dwie bramki. Szkoda, bo zabrak³o naprawdê niewiele. Gratulacje dla wszystkich zawodników za postawê na boisku.

Autor: Tre¶æ:pozosta³o znaków: