Turniej Orlików - 04.01.2014

• autor: atomeks3, 2013-12-16 19:58

Dnia 04.01.2014 nasza drużyna Orlików weźmie udział w turnieju piłki nożnej halowej, który organizowany jest  przez Małopolski Związek Piłki Nożnej - Podokręg Myślenice. W tym roku do tych rozgrywek przystąpiło 21 drużyn, które zostały podzielone na cztery grupy eliminacyjne. Z każdej z grup eliminacyjnych do finałów awans uzyskują po dwie najlepsze drużyny.  W naszej grupie eliminacyjnej znalazły się drużyny: Beskid Tokarnia, Orzeł Sidzina, Płomień Brzączowice, Raba Dobczyce, Topór Tenczyn. Gramy 04.01.2014 na hali sportowej w Stróży. Wyjazd z boiska o godzinie 11.30. Powrót do Tenczyna około godziny 15.00. Proszę nie zapomnieć zabrać wcześniej obuwia (halówek) ze szkoły, bo w tym terminie szkoła będzie zamknięta.

Skład: Wójcik Dawid, Michalak Damian, Mucha Patryk, Karpierz Paweł, Wójcik Gabriel, Blecharczyk Karol, Spyrka Filip, Zięba Jakub, Kosowski Adrian, Łabuz Mariusz, Szczepaniec Marcin.

Jeżeli ktoś z podanych osób nie może być na tym wyjeździe, ma obowiązek mnie powiadomić.