Gminne Zawody Sportowe w Siatkówce Dziewcząt.

• autor: atomeks3, 2013-11-29 12:46

29 listopada 2013 w Tenczynie odbyły się Gminne Zawody Sportowe w Siatkówce  Dziewcząt. Na tych zawodach pojawiły się wszystkie szkoły podstawowe z terenu naszej gminy. W pierwszym meczu trafiliśmy na SP Krzeczów. Przegraliśmy, ale nie można powiedzieć że  zagraliśmy słabo. Przeciwniczki z Krzeczowa prezentowały się naprawdę bardzo dobrze, drużyny grały przez całe spotkanie bardzo równo, punkt za punkt. Los spotkania został przesądzony w ostatnich momentach tie-breka na korzyść drużyny z Krzeczowa. W drugim meczu łatwa wygrana z drużyną ze Skomielnej Białej. W trzecim meczu znowu porażka po tie-breaku z Lubniem. Całe zawody zasłużenie wygrała drużyna z Krzeczowa, która grała najrówniej oraz posiadała najlepszą zagrywkę. Nam tym razem przypadło miejsce trzecie. Brawa dla dziewczyn za walkę, trenujemy dalej. W przyszłym roku na pewno będzie lepiej.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

• KRZECZÓW
  • LUBIEŃ
  • TENCZYN
  • SKOMIELNA BIAŁA
  • Ogólna Klasyfikacja, ze wszystkich Gminnych Zawodów Sportowych. Rywalizacja o Puchar Wójta Gminy Lubień 2012/2013.

1.  SP.Lubień                                20 pkt.

2. SP.Krzeczów                            15 pkt.

3. SP Tenczyn                               14 pkt.

4. SP.Skomielna Biała                  10 pkt.