Gminne Zawody Sportowe w Siatkówce Chłopców.

• autor: atomeks3, 2013-11-28 12:52

28 listopada 2013 w Krzeczowie odbyły się Gminne Zawody Sportowe w Siatkówce  Chłopców. Na tych zawodach pojawiły się wszystkie szkoły podstawowe z terenu naszej gminy. Były to słabe zawody w naszym wykonaniu, przegraliśmy wszystkie mecze. W pierwszym meczu w decydującym tie-breaku przegraliśmy na przewagi z Krzeczowem. W drugim meczu również w tie-breaku, znowu na przewagi, zostaliśmy pokonani przez zespół ze Skomielnej Białej. W pierwszych dwóch meczach graliśmy słabo, a dodatkowo przeciwnicy mieli dużo szczęścia. O wyniku decydowały małe niuanse. W meczu ostatnim, który był meczem o nic, zagraliśmy młodszymi składami. Młodsi chłopcy przegrali, ale zagrali ambitnie, dając nadzieję na rehabilitację naszej drużyny w przyszłym roku. Całe zawody wygrała zasłużenie Szkoła Podstawowa z Lubnia, bo była w tym dniu po prostu najlepszym zespołem. Jako ciekawostkę można jeszcze dodać, że nasza drużyna chłopców przez ostatnie dziesięć lat, zawsze wygrywała te zawody. Dominowaliśmy w gminnych zawodach sportowych w siatkówce chłopców. Każda passa ma swój koniec.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1. LUBIEŃ

2. KRZECZÓW

3. SKOMIELNA BIAŁA

4. TENCZYN

Ogólna Klasyfikacja, ze wszystkich Gminnych Zawodów Sportowych. Rywalizacja o Puchar Wójta Gminy Lubień 2012/2013.

1.  SP.Lubień                                  17 pkt.

2. SP.Tenczyn                               12 pkt.

3. SP.Krzeczów                             11 pkt.

4. SP.Skomielna Biała                  09 pkt.