Po sparingu ...

• autor: atomeks3, 2013-11-23 07:57

W piątek 22.11.2013 nasza drużyna Orlików, która składała się z chłopców z roczników 2003 - 2005 rozegrała sparing z drużyną Pcimianki Pcim. Z powodu choroby nie mogło pojechać na to spotkanie trzech naszych zawodników, którzy zwykle w takich spotkaniach biorą udział. Ten mecz towarzyski, który odbył się na hali sportowej w Stróży, był dobrym sprawdzianem dla paru z naszych zawodników. Kilku z nich  rozgrywało po raz pierwszy w życiu mecz z drużyną z innej miejscowości. Dodatkowo na bramce zadebiutowało dwóch młodszych bramkarzy, którzy dzielnie bronili, starali się jak tylko mogli. W trzeciej czwórce zagrało dwóch młodszych chłopców z kategorii Żaczków (rocznik 2005) - brawa dla nich za całą grę. Tym razem słabiej troszeczkę zagrali nasi chłopcy z rocznika 2003, którzy w tym dniu nie mogli dobrze dostosować się do gry na hali. Problemem była gra w ustawieniu z czterema zawodnikami w polu, zwykle tak nie gramy bo nasza sala gimnastyczna jest za mała. Słabiej niż zwykle wychodziły podania, przyjęcia a zespół gospodarzy lepiej operował piłką i zasłużenie wygrał ten sparing w stosunku 13:5.

Każdy z chłopców wie lub dowie się jakie robił błędy - po to są sparingi. Trenujemy dalej, staramy się eliminować swoje słabe punkty, a pokazywać te dobre. Cieszmy się grą. Drużynie Pcimianki należą się podziękowania za zaproszenie na to spotkanie. Polecamy się na przyszłość.