• autor: atomeks3, 2013-11-15 16:31

Gminne Zawody Sportowe w Siatkówce odbędą się w ostatnim tygodniu listopada. W przyszłym tygodniu na zajęcia SKS przychodzą tylko osoby, które będą reprezentowały naszą szkołę w tym turnieju. Zajęcia odbędą się jak zwykle w czwartek o godz. 15.30. Obecność na tych zajęciach obowiązkowa. Są to ostatnie takie zajęcia przed zawodami.

Oto składy na zawody:

Dziewczęta: Mariola Matlak, Szczepaniec Maria, Łabuz Klaudia, Leksander Oliwia, Michalak Paulina, Burtan Małgorzata, Łabuz Wiktoria, Antosz Iwona, Stępniowska Paulina, Pustelnik Magdalena.

Chłopcy: Wójcik Jakub, Kluska Łukasz, Leksander Krzysztof (z kl.VI), Wójcik Daniel, Karpierz Mateusz, Burtan Krzysztof, Kurek Jakub, Matlak Mateusz, Blecharczyk Kacper, Karpierz Paweł.

( jest możliwość, że do podanych wyżej składów dobiorę jeszcze po jednej osobie)