Podsumowanie rundy - Orliki Topór Tenczyn

• autor: atomeks3, 2013-11-09 09:54

Podsumowanie rundy jesiennej sezonu 2013/2014 – Orliki Topór Tenczyn

W grupie Orlików trenujących w klubie LKS Topór Tenczyn znajdują się chłopcy z roczników 2003 – 2004. Grupa ta trenuje dwa razy w tygodniu oraz rozgrywa mecze ligowe w pierwszej (grupie A) Lidze Orlików. Rozgrywki te zorganizowane są przez MZPN Podokręg Myślenice. W całej lidze ( w grupie A i B) w tym sezonie wystartowało aż 17 drużyn klubowych z terenu naszego powiatu. Rozgrywki te cieszą się dużą popularnością wśród wszystkich młodych adeptów piłki nożnej.

Runda jesienna sezonu 2013/2014 była bardzo udana dla naszych piłkarzy. Nasi chłopcy odnieśli aż siedem zwycięstw, pokonując drużyny: Dalinu Myślenice, Trójki Myślenice, Orła Myślenice, Raby Dobczyce, Gościbii Sułkowice, Karpat Siepraw, Beskidu Tokarnia. Przegraliśmy tylko raz z  Pcimianką Pcim, która również wygrała swoje pozostałe mecze i jest liderem w tabeli. Nam przypadło miejsce drugie i jest to dla nas duży sukces, patrząc na to z kim graliśmy i kto znajduje się za nami w tabeli.

Brawa dla wszystkich chłopców którzy cierpliwie trenują oraz ambitnie podchodzą do swej przygody ze sportem.

Jako ciekawostkę przedstawiam jeszcze tabelę grupy B Ligi Orlików