Przegrana Trampkarzy

• autor: atomeks3, 2013-10-19 14:01

W poniedziałek 21 października 2013 nasza drużyna Trampkarzy rozegrała swój kolejny mecz rundy jesiennej w I Lidze Trampkarzy. Graliśmy na wyjeździe z drużyną Karpat Siepraw, które są aktualnie  liderem rozgrywek. Wynik niestety nie był dla nas korzystny, przegraliśmy wysoko 8:0. Zagraliśmy bardzo młodym składem. W tym meczu nie zagrał nikt z rocznika 1999, który jest rocznikiem najstarszym w tej kategorii. Mecz nam się nie układał, w trakcie spotkania w wyniku odniesionych kontuzji boisko opuściło dwóch naszych znaczących zawodników. Tym sposobem w naszym składzie, większość stanowili uczniowie ze szkoły podstawowej ( 4 uczniów z klasy piątej, 2 uczniów z klasy szóstej ). Pomimo tak wysokiej porażki chciałbym pochwalić zespół za walkę, za parę ciekawych akcji i że jest ze mną na dobre i na złe. Gra tak młodym składem przyniesie  efekty w przyszłości, tak więc głowa do góry chłopaki. Trenujemy dalej.

KARPATY SIEPRAW - TOPÓR TENCZYN 8:0